قوانین و مقررات

گروه تولیدی صدف معدنی جوادی

قوانین عمومی :

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه آنلاین ، شرکت صدف معدنی جوادی به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در فروشگاه آنلاین سایت درج نموده است. تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و هر دو طرف (صدف معدنی جوادی و کاربران یا همان مشتریان) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند. تمامی کالاهای این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. همچنین در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های صدف معدنی جوادی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قیمت گذاری:

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال خواهد بود.

خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه مجازی حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این سایت وفروشگاه متعلق به سایت صدف معدنی جوادی، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر سایت و فروشگاه ، اجازه توزیع، نشر مجدد، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

محرمانگی اطلاعات:

 اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به وبسایت صدف معدنی جوادی صرفاً برای ارائه خدمات فروشگاه آنلاین مورد استفاده قرار گرفته و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین

لازمه استفاده از امکانات فروشگاه آنلاین ، ثبت نام در سایت می باشد.

به محض پذیرش عضویت شما در سایت ، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

 

 

گروه تولیدی صدف معدنی جوادی